باغ بازیگران شهرزاد مهناز افشار مصطفی زمانی

باغ: بازیگران شهرزاد مهناز افشار مصطفی زمانی بازیگران سینمای فرشته سریال ایران

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، هت تریک کردن لیونل مسی اتفاقی عادی محسوب می شود. بارها مهاجم بارسلونا توانسته است در یک بازی سه بار دروازه حریف را باز کند

هت‌تریک به سبک مسی!

هت تریک به سبک مسی!

عبارات مهم : برخورد

مهاجم بارسلونا در دیدار برابر رئال بتیس سه بار دروازه مهمانش را لرزاند.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، هت تریک کردن لیونل مسی اتفاقی عادی محسوب می شود. بارها مهاجم بارسلونا توانسته است در یک بازی سه بار دروازه حریف را باز کند ولی باور این عنوان سخت است که ستاره آرژانتینی سه بار در یک بازی ضربه اش به تیر دروازه برخورد کند. با این حال این اتفاق در دیدار برابر رئال بتیس در هفته نخست لالیگا رخ داد. مسی جهت نخستین بار است که چنین چیزی را تجربه می کند.

هت‌تریک به سبک مسی!

نخستین ضربه مسی که دروازه حریف را لرزاند در دقیقه ۳۵ زده شد. مهاجم بارسلونا قصد داشت از روی ضربه آزاد به گل برسد ولی شوت او به تیر دروازه برخورد کرد. در دقیقه ۶۱ دوباره این اتفاق رخ داد و تیر عمودی دروازه بتیس به لرزه در آمد. در دقیقه ۸۱ جهت سومین بار، مسی با بدشانسی روبه رو شد و در نهایت مهاجم آرژانتینی نتوانست در این بازی گلزنی کند.

برخورد سه ضربه یک بازیکن به تیر دروازه در یک دیدار، یک اتفاق معمولی نیست. در قرن حاضر تنها شش بازیکن چنین تجربه ای داشتند. اولیویرا و آسونکائو (سال ۲۰۰۲)، دودا (۲۰۰۵)، خیولی (۲۰۰۶)، اینوی (۲۰۱۶) و مسی (۲۰۱۷) با این بدشانسی روبه رو شده است اند. در دیگر لیگ های اروپایی هم چنین اتفاقی رخ داده است و فیلیپو اینزاگی و رابرت لواندوفسکی به ترتیب در میلان و بایرن این عنوان را تجربه کردند.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، هت تریک کردن لیونل مسی اتفاقی عادی محسوب می شود. بارها مهاجم بارسلونا توانسته است در یک بازی سه بار دروازه حریف را باز کند

واژه های کلیدی: برخورد | بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz