باغ بازیگران شهرزاد مهناز افشار مصطفی زمانی

باغ: بازیگران شهرزاد مهناز افشار مصطفی زمانی بازیگران سینمای فرشته سریال ایران

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آخرین اوضاع مذاکرات کلوب استقلال با تیام

مذاکرات مسئولین کلوب استقلال با مامه تیام وارد فاز جدیدی شده است و احتمال این که تیام مذاکرات نهایی‌اش را در پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام دهد وجود دارد.&nbsp

آخرین اوضاع مذاکرات کلوب استقلال با تیام

آخرین اوضاع مذاکرات کلوب استقلال با تیام

عبارات مهم : آخرین

مذاکرات مسئولین کلوب استقلال با مامه تیام وارد فاز جدیدی شده است و احتمال این که تیام مذاکرات نهایی اش را در پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام دهد وجود دارد.

به گزارش مهر، در همه مدتی که استقلالی ها مذاکرات خود را با مامه تیام دنبال می کردند، وینفرد شفر سرمربی آلمانی آبی پوشان به مسئولان کلوب تاکید می کرد که از طولانی شدن مذاکرات ناامید نشده و تا آخرین لحظه مذاکرات را با این مهاجم که لقب ماشین گلزنی استقلال را به خود تخصیص داده شده است داده ادامه دهند.

تیام اخیرا اعلام کرده بود که در کنار خانواده اش استراحت کرده و تصمیم نهایی اش را بعد از آن اخذ خواهد کرد. ولی چنین به نظر می رسد که آخر مذاکرات آبی پوشان با این مهاجم سنگالی به نتیجه مطلوب نزدیک شده است است.

آخرین اوضاع مذاکرات کلوب استقلال با تیام

تیام که بارها هم اعلام کرده بود در گزینش تیم فصل آینده استقلال را در اولویت دارد، به صورت تلویحی چراغ سبز خود را جهت تمدید قرارداد با آبی پوشان نشان داد و حالا مسئولین این کلوب منتظرند تا مهاجم سنگالی ارزش جهت نهایی کردن توافق تازه راهی پایتخت کشور عزیزمان ایران شود.

واژه های کلیدی: آخرین | ایران | استقلال | مذاکرات | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz