باغ بازیگران شهرزاد مهناز افشار مصطفی زمانی

باغ: بازیگران شهرزاد مهناز افشار مصطفی زمانی بازیگران سینمای فرشته سریال ایران

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بعضی به دنبال امنیتی کردن فضای کشور هستند / معاون روحانی

امیری: مردم حق دارند نظرات خود را اعلام کنند | در فضای امنیتی ایجاد اشتغال متوقف می‌شود 

بعضی به دنبال امنیتی کردن فضای کشور هستند / معاون روحانی

معاون روحانی: بعضی به دنبال امنیتی کردن فضای کشور هستند

عبارات مهم : قانون

امیری: مردم حق دارند نظرات خود را اعلام کنند | در فضای امنیتی ایجاد اشتغال متوقف می شود

معاون مدیر جمهور گفت: صداوسیما رسانه ملی هست، قاعدتا نباید منعکس کننده نظر یک گروه، حزب و جریان خاص باشد بنابراین همه مردم دوست دارند صدای ارزش در صداوسیما شنیده و پخش شود.

بعضی به دنبال امنیتی کردن فضای کشور هستند / معاون روحانی

حسینعلی امیری در پاسخ به این سئوال که آقای روحانی موضع متفاوتی نسبت به مدیر دولت دهم در تصویر العمل به اعتراضات گرفت، اعتراض را حق مردم خواند و از مسئولان خواست بستر و مجوز اعتراضات مسالمت آمیز را فراهم کنند، این صحبت خبر مثبتی به جامعه بود، شما چه ارزیابی از صحبت های مدیر جمهور داشتید؟ به خبرآنلاین گفت: آقای مدیر جمهور مجری قانون اساسی است تمام حقوق مندرج در قانون اساسی را حق مردم می داند و به رسمیت می شناسد.

وی افزود: یکی از حقوق مردم مطابق قانون اساسی برگزاری اجتماعات با مجوز قانونی هست. مردم حق دارند نظرات و انتقادهای خودشان را از طرق مدنی اعلام کنند، آقای مدیر جمهور هم فرمودند بسترهای بهتر و بیشتری جهت این حق مردم فراهم شود.

امیری: مردم حق دارند نظرات خود را اعلام کنند | در فضای امنیتی ایجاد اشتغال متوقف می‌شود 

وی در پاسخ به سوالی راجع به عملکرد صداوسیما در تجمعات اخیر و اینکه بعضی معتقدند اگر صداوسیما به موقع، سریع و صحیح وارد می شد ابعاد ماجرا گسترش پیدا نمی کرد، نظر شما چیست؟ گفت: صداوسیما رسانه ملی هست، قاعدتا نباید منعکس کننده نظر یک گروه، حزب و جریان خاص باشد بنابراین همه مردم دوست دارند صدای ارزش در صداوسیما شنیده و پخش شود بنابراین صداوسیما براساس چارچوب ها و ضوابطی که داشت دیدیم که اطلاع رسانی کرد.

معاون مدیر جمهور انتقاد حق را مردم خواند و ادامه داد: بیان نقد جزء حقوق مدنی و قانونی مردم هست، دولت از نقد و انتقاد سازنده استقبال و استفاده می کند و این را حق مردم می داند ولی ایجاد بی نظمی، قانون شکنی مورد پسند، مقبول، مشروع و قانونی نیست بعد باید مرز بین تخریب و انتقاد مشخص شود.

وی تخریب ،ایجاد بی نظمی و تخریب اموال عمومی را اقدامی مطرود خواند و افزود: کسانی که تشویق به خشونت می کنند دوستان مردم نیستند بلکه می خواهند فضای کشور امنیتی شود چون می دانند هنگامی که فضای کشور امنیتی شد حتما سرمایه گذاری، ایجاد اشتغال و توسعه متوقف می شود، بنابراین صلاح و مصلحت کشور و مردم در این است که ما یک محیط امن و آرامی داشته باشیم

بعضی به دنبال امنیتی کردن فضای کشور هستند / معاون روحانی

امیری یادآور شد: حل مسئله اشتغال و پیگیری به گلایه های اقتصادی مردم در سایه امنیت و آرامش امکان پذیر هست، اگر کسی علیه دولت صحبت کند به این خیال که آثارش فقط محدود به قوه مجریه می شود، خیر این طور نیست، نظام یکپارچه و همچون یک کشتی هست، اگر هر کسی بخواهد این کشتی را سوراخ کند همه سرنشینان کشتی غرق می شوند یعنی کسی که سوراخ کننده کف کشتی بوده از غرق شدن مستثنی نخواهد بود.

واژه های کلیدی: قانون | قانونی | صداوسیما | قانون اساسی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz