باغ بازیگران شهرزاد مهناز افشار مصطفی زمانی

باغ: بازیگران شهرزاد مهناز افشار مصطفی زمانی بازیگران سینمای فرشته سریال ایران

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی جریانی تلاش در مخالفت با حرکت جامعه به‌سوی گفت‌وگو دارد ، حرکت خودروی مدیر دولت اصلاحات را سد کردند

یک عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به تلاش ۲ جریان مشکوک جهت انحراف حرکت نرم و اصلاحی جامعه ایرانی، از دست رفتن بخشی از پایگاه اجتماعی اصلاحات را زیاد حاصل یک ف

جریانی تلاش در مخالفت با حرکت جامعه به‌سوی گفت‌وگو دارد ، حرکت خودروی مدیر دولت اصلاحات را سد کردند

حرکت خودروی مدیر دولت اصلاحات را سد کردند/ جریانی تلاش در مخالفت با حرکت جامعه به سوی گفت وگو دارد

عبارات مهم : رسانه ای

یک عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به تلاش ۲ جریان مشکوک جهت انحراف حرکت نرم و اصلاحی جامعه ایرانی، از دست رفتن بخشی از پایگاه اجتماعی اصلاحات را زیاد حاصل یک فضای روانی دانست و با انتقاد نسبت به بعضی محدودیت ها جهت اصلاح طلبان، جهت تشکیل کمپینی جهت آسیب شناسی پرسشها ۴۰ سال گذشته فراخوان داد.

احمد مازنی در گفت وگو با ایلنا، در تصویر العمل به انتقادهایی که سال گذشته نسبت به جریان اصلاحات و حتی بعضی اشخاص محبوب این جریان سیاسی مطرح شد، با اشاره به بالاگرفتن این انتقادها در پی ناآرامی های دی ماه سال ۹۶ اعلام کرد: فکر می کنم دو جریان به صورت نانوشته همچون دو لبه قیچی دست به دست هم دادند تا حرکت نرم جامعه ایرانی جهت اصلاح تدریجی امور را دچار مسئله کرده و جامعه را به سمت حرکت سخت و خشن ببرند.

تلاش ۲ جریان مشکوک جهت انحراف حرکت نرم و اصلاحی جامعه ایرانی

جریانی تلاش در مخالفت با حرکت جامعه به‌سوی گفت‌وگو دارد ، حرکت خودروی مدیر دولت اصلاحات را سد کردند

وی افزود: یکی جریان معاند و برانداز است که ریشه در خارج از کشور دارد که منافقین، سلطنت طلب ها و دیگر گروه هایی که به صورت تاریخی با انقلاب اسلامی مسئله داشته و از دیرباز دشمنی می کردند که با حمایت آمریکایی ها و همراهی رسانه ای در این راستا تلاش کردند و دوم، جریانی که داخل کشور فعالیت می کرد؛ جریان اقتدارگرایی که پرسشها را صفر و صد می بیند و تصور می کند اگر در عرصه مسابقه با جریان اصلاحات، میدان را از رقیب بگیرد، میدان به دست او می افتد. در مجموع ولی این دو جریان عملاً با یکدیگر همراهی کردند و دست به دست هم دادند که این اتفاق بیفتد.

وی این گزاره را بالاتر از تحلیل دانست و گفت: درواقع آن چه راجع به این دو جریان عرض کردم، فراتر از تحلیل، و در واقع نوعی خبر و برگرفته از آن چیزی است که در عالم واقع شاهد بودیم.

یک عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به تلاش ۲ جریان مشکوک جهت انحراف حرکت نرم و اصلاحی جامعه ایرانی، از دست رفتن بخشی از پایگاه اجتماعی اصلاحات را زیاد حاصل یک ف

یک جریان داخلی تلاش در مخالفت با حرکت جامعه به سوی گفت وگو دارد

این عضو فراکسیون امید مجلس در پاسخ به پرسشی درمورد عقبه و اعتبار جریان داخلی موثر در تخریب اصلاح طلبان گفت: این جریانی است که با هر حرکتی که جامعه را به سمت همدلی و گفت وگو می برد، مخالفت می کند و تصور می کند قدرت سخت را در اختیار دارد و چون چنین قدرتی را در اختیار دارد، نیاز ندارد بخش های دیگر جامعه را به بازی بگیرد.

وی افزود: عقبه این جریان در طول این سال ها مشخص شده است هست. در مسابقه های انتخاباتی سال ۸۸ مشخص شد و هنگامی که سال ۹۲ همه جریان های دغدغه مند کشور از اصلاح طلب تا اصولگرا به میدان آمدند تا عقلانیت را در کشور حاکم کنند، باز این جریان در تقابل ظاهر شد. عنصرهای افراطی که لزوماً نمی شود آن ها را در جناح راست سیاسی شناسایی کرد و حتی ممکن است در منتهی الیه جناح چپ نیز رخنه کرده باشند و باوجود آن که در سال های گذشته همراهی خود را با جریان اصلاحات نشان دادند ولی هدفشان اصلاحات نبوده و صرفاً به دنبال تبدیل حرکات نرم به حرکات سخت بودند.

جریانی تلاش در مخالفت با حرکت جامعه به‌سوی گفت‌وگو دارد ، حرکت خودروی مدیر دولت اصلاحات را سد کردند

از دست رفتن بخشی از پایگاه اجتماعی اصلاحات، حاصل یک فضای روانی است

مازنی همچنین تاکید کرد که این گزاره که جریان اصلاحات بخشی از پایگاه اجتماعی خود را از دست داده، حاصل یک کار پژوهشی نیست و در ادامه گفت: به نظر می رسد این گزاره به نوعی حاصل یک فضای روانی است که به خصوص در اینترنت بال و پر گرفته است.

یک عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به تلاش ۲ جریان مشکوک جهت انحراف حرکت نرم و اصلاحی جامعه ایرانی، از دست رفتن بخشی از پایگاه اجتماعی اصلاحات را زیاد حاصل یک ف

نماینده اصلاح طلب مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همان طور که مردم در جریان ناآرامی های دی ماه سال گذشته، هنگامی که دیدند مسیر تظاهرات به سمت خشونت منحرف شده، راه خود را از اغتشاشگران جدا کردند، در جریان اعتراض های بعد از انتخابات سال ۸۸ نیز کسانی که در خردادماه راهپیمایی آرام و سکوت برگزار کردند، هنگامی که دیدند کمی فضا دگرگون شده، از همراهی با ادامه اعتراض ها خودداری کردند.

عدم انسجام به علت سلب امکانات رسانه ای بزرگان اصلاحات به این جریان تحمیل شده است است

جریانی تلاش در مخالفت با حرکت جامعه به‌سوی گفت‌وگو دارد ، حرکت خودروی مدیر دولت اصلاحات را سد کردند

وی با بیان این که قصد تبرئه رهبران جریان اصلاحات را ندارد، گفت: متاسفانه جریان اصلاحات در درون خود دارای انسجام مورد نیاز نیست که البته این فضای نامنسجم به جریان اصلاحات تحمیل شده است هست. در واقع هنگامی که امکانات رسانه ای از اصلاح طلبان سلب شود، طبیعتاً امکان تبیین ایده ها و آرای مصلحانه این جریان نیز میسر نخواهد شد.

جلوی خودروی آقای خاتمی را سد کردند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: متاسفانه شاهدیم هنگامی که آقای خاتمی قصد شرکت در یک مراسم معمولی دارند، بعضاً با رفتاری خارج از عرف جلوی خودروی ایشان را سد کرده و مانع از حضورشان در مراسم می شوند و طبیعی است با چنین برخوردی جریان اصلاحات نتواند انسجام خود را تقویت کند.

اصلاحات نیازمند گفت وگوی درون گفتمانی جهت دستیابی به استراتژی مشخص است

عضو فراکسیون امید مجلس خاطرنشان کرد: با این حال انتقاداتی به جریان اصلاحات وارد است و بر این اساس اعتقاد دارم این جریان سیاسی نیاز به گفت وگوی درون گفتمانی جهت دستیابی به استراتژی مشخص جهت برخورد با این پدیده های داخلی و خارجی دارد.

پیشنهاد تشکیل کمپین جهت آسیب شناسی پرسشها ۴۰ سال گذشته

وی افزود: مورد نیاز است در سال ۹۷ با راه اندازی کمپینی جهت آسیب شناسی ۴۰ سال گذشته، مباحث را به صورت فراجناحی بررسی کنیم و ان شاءالله در دهه فجر به راه حل هایی برسیم که بتوانیم در تولد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، روش و استراتژی مشخصی جهت ورود به دهه پنجم عمر انقلاب ارائه کنیم.

مازنی در آخر با ارائه فراخوانی جهت تشکیل یک کمپین ملی گفت: بر این اساس اعتقاد دارم اگر یک آسیب شناسی در سطح جامعه، نخبگان، دانشگاه ها، احزاب و رسانه ها شکل بگیرد که به یک کمپین، حرکت عمومی و فراخوان تبدیل شود، زمینه گفتگوی ملی فراهم می شود و خروجی این گفت وگوی ملی نیز درک یکسان از شرایط کشور و دستیابی به راه حل های یکسان خواهد بود. در این صورت فکر می کنم بتوانیم انتظار سالی خوب را پیش رو داشته باشیم.

واژه های کلیدی: رسانه ای | رسانه ها | اصلاح طلب | اصلاح طلبان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz