باغ بازیگران شهرزاد مهناز افشار مصطفی زمانی

باغ: بازیگران شهرزاد مهناز افشار مصطفی زمانی بازیگران سینمای فرشته سریال ایران

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی مطمئن هستیم دنیا در برابر آمریکا ایستاده است / ظریف

آنچه مهم بود این که شرح در خصوص کارها طرف های همکاری کننده در برجام روشن تر شود که این هم اتفاق افتاد و از طرفی مهم این است که ببینیم این کارها چگونه عملیاتی می

مطمئن هستیم دنیا در برابر آمریکا ایستاده است / ظریف

ظریف: مطمئن هستیم دنیا در برابر آمریکا ایستاده است

عبارات مهم : ایران

آنچه مهم بود این که شرح در خصوص کارها طرف های همکاری کننده در برجام روشن تر شود که این هم اتفاق افتاد و از طرفی مهم این است که ببینیم این کارها چگونه عملیاتی می شود.

وزیر امور خارجه گفت: امروز مطمئن هستیم بقیه دنیا در کنار آمریکا جهت اعمال فشار علیه کشور عزیزمان ایران قطعاً نخواهد بود و حتی در برابر آمریکا ایستاده است.

به گزارش مهر، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه بعد از آخر کمیسیون یکسان برجام که با حضور وزرای خارجه طرف های اروپایی به علاوه روسیه و چین در وین برگزار شد اطراف نتیجه به دست آمده از این نشست در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آنچه مهم بود این که شرح در خصوص کارها طرف های همکاری کننده در برجام روشن تر شود که این هم اتفاق افتاد و از طرفی مهم این است که ببینیم این کارها چگونه عملیاتی می شود.

مطمئن هستیم دنیا در برابر آمریکا ایستاده است / ظریف

وی افزود: من فکر می کنم این جلسه یک گام رو به جلو بود و توافقات خوبی را به دست آوردیم و امروز جامعه بین المللی از اراده اعضای باقیمانده در برجام در سطح وزرای امور خارجه مطمئن است که برجام ادامه پیدا می کند و شرکت های آنها با کشور عزیزمان ایران همکاری خواهند داشت و آنها هم از شرکت های خود حمایت می کنند و آمادگی دارند مسیرهای تبادلات بانکی را جهت آن شرکت ها تسهیل کنند.

ظریف خاطرنشان کرد: به نظر من این نشست یک خبر مهم جهت اقتصاد دنیا داشت و امروز هم مطمئن هستیم بقیه دنیا در کنار آمریکا جهت اعمال فشار علیه کشور عزیزمان ایران قطعا نخواهند بود و حتی در برابر آمریکا ایستاده اند.

آنچه مهم بود این که شرح در خصوص کارها طرف های همکاری کننده در برجام روشن تر شود که این هم اتفاق افتاد و از طرفی مهم این است که ببینیم این کارها چگونه عملیاتی می

وزیر امور خارجه در آخر خاطرنشان کرد: ما می توانیم با تکیه بر توان داخلی و استفاده از ظرفیت های بین المللی، مسیر شکوفایی اقتصاد کشور عزیزمان ایران را با سربلندی ادامه دهیم.

واژه های کلیدی: ایران | مطمئن | آمریکا | امور خارجه | وزیر امور خارجه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz