باغ بازیگران شهرزاد مهناز افشار مصطفی زمانی

باغ: بازیگران شهرزاد مهناز افشار مصطفی زمانی بازیگران سینمای فرشته سریال ایران

گت بلاگز اخبار بین الملل آمریکا راجع به خلع سلاح کره‌شمالی خیالبافی نمی‌کند / جان بولتون

پس از انتشار گزارش‌هایی راجع به ادامه برنامه‌های تسلیحاتی کره شمالی، مشاور امنیت ملی آمریکا گفته است که هیچکس در دولت واشنگتن راجع به خلع سلاح اتمی کره شمالی خی

آمریکا راجع به خلع سلاح کره‌شمالی خیالبافی نمی‌کند / جان بولتون

جان بولتون: آمریکا راجع به خلع سلاح کره شمالی خیالبافی نمی کند

عبارات مهم : امنیت

پس از انتشار گزارش هایی راجع به ادامه برنامه های تسلیحاتی کره شمالی، مشاور امنیت ملی آمریکا گفته است که هیچکس در دولت واشنگتن راجع به خلع سلاح اتمی کره شمالی خیالبافی نمی کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، جان بولتون، مشاور امنیت ملی دولت آمریکا گفته هست، ممکن است زمانی آمریکا به این نتیجه برسد که رهبری کره شمالی راجع به تعهداتش در قبال خلع سلاح اتمی جدی نیست، آن وقت است که می توان راجع به این مساله بحث کرد.

بولتون در جریان صحبت با شبکه خبری فاکس نیوز گفت که دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا تمام تلاش را کرد تا به کیم جونگ اون، رهبری کره شمالی جهت عمل به وعده هایش در نشست ۱۲ ژوئن در سنگاپور کمک کند. ترامپ در واقع به کیم یاد می دهد که چطور راه را جهت طرف برابر هموار کند ولی اگر مقام های کره شمالی نتوانند تشخیص دهند که چگونه به مسیر خود ادامه دهند، حتی منتقدترین منتقدان ترامپ هم قادر نخواهند بود بگویند او راه را جهت طرف برابر بست.

آمریکا راجع به خلع سلاح کره‌شمالی خیالبافی نمی‌کند / جان بولتون

مشاور امنیت ملی آمریکا همچنین در پاسخ به سوالی راجع به اینکه تا چه مدت ترامپ می تواند منتظر کارها کره شمالی بماند، گفت: این به نحوه عملکرد پیونگ یانگ بستگی دارد. اگر آنها تصمیم استراتژیک جهت توقف برنامه های اتمی خود بگیرند، می توانند آن را ظرف یکسال اجرایی کنند ما منتظر مشاهده چنین مساله ای هستیم.

واژه های کلیدی: امنیت | آمریکا | بولتون | کره شمالی | کره شمالی | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz