باغ بازیگران شهرزاد مهناز افشار مصطفی زمانی

باغ: بازیگران شهرزاد مهناز افشار مصطفی زمانی بازیگران سینمای فرشته سریال ایران

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی پول مجازی’بیت کوین’ به هفت برابر قیمت خود در10 ماه اخیر رسید / رویترز

خبرگزاری رویترز روز پنجشنبه گزارش داد: ‘بیت کوین’ پول مجازی جهت تجارت آنلاین، از ابتدای سال میلادی جاری به هفت برابر قیمت خود رسیده و جهت نخستین بار روز پنجشنبه

رویترز: پول مجازی’بیت کوین’ به هفت برابر قیمت خود در10 ماه اخیر رسید

عبارات مهم : تجارت

خبرگزاری رویترز روز پنجشنبه گزارش داد: ‘بیت کوین’ پول مجازی جهت تجارت آنلاین، از ابتدای سال میلادی جاری به هفت برابر قیمت خود رسیده و جهت نخستین بار روز پنجشنبه از هفت هزار دلار جهت هرواحد گذشت.

به گزارش ایرنا به نقل از رویترز قیمت بیت کوین BTC در هفت هفته گذشته دوبرابر شده است است و روز پنجشنبه در بازار بورس Bitstamp لوکزامبورگ هر واحد آن به هفت هزار دلار رسیده است.

پول مجازی’بیت کوین’ به هفت برابر قیمت خود در10 ماه اخیر رسید / رویترز

افزایش تصاعدی قیمت این پول مجازی منشتر شدن این خبردر اوایل این هفته مبنی بر اینکه گروه معتبر پولی ومالی شیکاگو CME سرویس پیش فروش واحد بیت کوین را براه خواهد انداخت، روی داد.

تارنمای تخصصی Coinmarketcap در حال حاضر بیت کوین در تجارت انلاین به سطح 117 میلیارد دلار رسیده است.

خبرگزاری رویترز روز پنجشنبه گزارش داد: ‘بیت کوین’ پول مجازی جهت تجارت آنلاین، از ابتدای سال میلادی جاری به هفت برابر قیمت خود رسیده و جهت نخستین بار روز پنجشنبه

رویترز به نقل از این تارنمای تخصصی افزود: معاملات تجاری با انواع پول های مجازی در حال حاضر 190 میلیارد دلار است.

‘پیش فروش پول های مجازی به این ترتیب است که خریدار پول واحد ، پول مجازی بیت کوین را قبلا پرداخت می کند و در صورتیکه در موعد مقرر جهت تحویل پول خریداری شده، قیمت واحدهای پول مجازی زیاد کردن یابد، مابه التفاوت را از فروشنده دریافت می کند.

به گزارش ایرنا، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور عزیزمان ایران روز چهارشنبه اعلام کرد با توجه به حجم بالای مبادلات پولی این وزارتخانه با عرضه کنندگان بین المللی خدمات ارتباطات و دریافت بهای خدمات ارایه شده است به مشتریان خارجی مطالعات کارشناسی جهت تسهیل تجارت بین المللی و استفاده از پول مجازی بیت کوین انجام می دهد.

بیل گیتس، سرمایه دار معروف آمریکایی گفته است: در تجارت بین المللی بیت کوین بهتر ازپول های مرسوم هست.

پول مجازی’بیت کوین’ به هفت برابر قیمت خود در10 ماه اخیر رسید / رویترز

واژه های کلیدی: تجارت | تخصصی | رویترز | پنجشنبه | خبرگزاری رویترز | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz