باغ بازیگران شهرزاد مهناز افشار مصطفی زمانی

باغ: بازیگران شهرزاد مهناز افشار مصطفی زمانی بازیگران سینمای فرشته سریال ایران

گت بلاگز اخبار اجتماعی در گفت‌وگو با الویری ، میثاق‌نامه شهرداران&quot، ولی و اگرهای امضای &quot

رئیس موقت منتخبین شورای شهر پنجم پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به تدوین میثاق‌نامه‌ شهرداران توضیحاتی را ارائه کرد. 

در گفت‌وگو با الویری ، میثاق‌نامه شهرداران&quot، ولی و اگرهای امضای &quot

ولی و اگرهای امضای "میثاق نامه شهرداران" در گفت وگو با الویری

عبارات مهم : ایران

رئیس موقت منتخبین شورای شهر پنجم پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به تدوین میثاق نامه شهرداران توضیحاتی را ارائه کرد.

مهندس الویری در گفت وگو با ایسنا، در خصوص شرح تفاهم نامه در حال تدوین گزینه های شهرداری با بیان اینکه در قانون شوراها ابهامات زیادی در مورد شرح وظایف و اختیارات شوراها و نحوه تعامل با شهرداری وجود دارد گفت: این ابهامات در مورد شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با توجه به حجم فعالیت ها و پایتخت بودنش شدت یافتن شده، آیا که شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به علت پرسشها فوق الذکر فراتر از شهرداری های دیگر است.

در گفت‌وگو با الویری ، میثاق‌نامه شهرداران&quot، ولی و اگرهای امضای &quot

وی با بیان اینکه در جهت برطرف این ابهامات دو راه پیش روی اعضای شورای شهر پنجم است تصریح کرد: یا باید قانون شوراها اصلاح شود. یا تفاهم نامه ای بین شورا و شهرداری تنظیم شود. از آنجایی که عوض کردن قانون فرآیندی دشوار، سخت و وقت بر هست؛ لذا به وسیله یک تفاهم نامه تلاش کردیم که این ابهامات را قبل از شروع به کار شهرداری و شورای تازه برطرف کنیم.

رئیس موقت منتخبین شورای شهر پنجم پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه در این تفاهم نامه به تبیین روابط فیمابین و روشن کردن ابهامات اقدام خواهیم کرد، در مورد بیانات یکی از اعضای منتخب در مورد اینکه گزینش معاونین، مدیران شرکت ها و … نیز از این بعد بر اساس میثاق نامه با نظارت اعضای شورای پنجم صورت می گیرد، گفت: گزینش معاونین، مدیران شرکت ها و شرکت ها جزء اختیارات مدیران اجرایی هست؛ ولی راه مشورت بسته نیست و ممکن است در بررسی ها در فرآیندی به توافق برسیم که بدون دخالت در کار اجرایی، شورای شهر نیز مشورت های مورد نیاز را ارائه کند.

رئیس موقت منتخبین شورای شهر پنجم پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به تدوین میثاق‌نامه‌ شهرداران توضیحاتی را ارائه کرد. 

وی گفت: ما تلاش کردیم در تدوین تفاهم نامه حلقه مفقوده ای که در دوره های قبل شورا موجب کدورت و تیرگی روابط فیمابین شورا و شهرداری شده است بود را شناسایی و برطرف کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر گزینه های شهرداری این میثاق نامه را نپذیرند چه اتفاقی رخ می دهد گفت: میثاق نامه یک تفاهم است و اگر بنا به هر دلایلی تفاهم را نپذیرند مشخص است که تعامل و کار کردن با نمایندگان شورا را نمی پذیرند. لذا مخالفت با کار جمعی، مخالفت با بندهای 16 گانه اولیه معرفی شهردار هست. آیا که بر اساس یکی از بندها شهردار باید به خرد جمعی و کارگروهی پایبند باشد و چارچوب های آن را بپذیرد.

الویری در پاسخ به چرایی عدم تصمیم شورا مبنی بر ترمیم گزینه ها در صورت انصراف بعضی از کاندیداهای نهایی گفت: ما نامزدهای نهایی را گزینش کرده و تلاش کردیم هفت نفر را که بالاترین امتیاز را کسب کردند گزینش کنیم و خود را بی نیاز می دانیم که افراد دیگری را وارد کنیم.

در گفت‌وگو با الویری ، میثاق‌نامه شهرداران&quot، ولی و اگرهای امضای &quot

وی افزود: وقت محدود است و نمی توانیم به طور مداوم لیست را کم و زیاد کنیم و از سوی دیگر دلیلی ندارد که انصراف داشته باشیم. آیا که قبلا با این افراد صحبت شده است و با جلب موافقتشان، آنها در لیست قرار گرفتند.

واژه های کلیدی: ایران | شهرداری | شورای شهر | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz